Skutecznie radzę sobie z bólami kręgosłupa oraz dysfunkcjami stawów obwodowych. Terapię manualną uzupełniam technikami masażu tkanek głębokich, masażu poprzecznego, pracą na powięzi i terapią punktów spustowych. Techniki te pozwalają mi pokonać spięte mięśnie oraz pracować z blizną. W swojej pracy korzystam również z Kinesiotapingu, który pomaga w walce z obrzękami i urazami, jest świetnym uzupełnieniem terapii oraz pozwala utrzymać efekty leczenia do następnego spotkania.

Wykorzystuję również terapię wisceralną, o której słyszy się coraz częściej w świecie fizjoterapii. Narządy wewnętrzne mają silny wpływ na stan zdrowia kręgosłupa, miednicy, żeber, obręczy barkowej oraz mięśni i powięzi. Terapia ta pozwala mi holistycznie podejść do pacjenta.

W moim warsztacie nie brakuje takich zabiegów jak: masaż klasyczny, leczniczy, sportowy, relaksacyjny, gorącymi kamieniami, drenaż limfatyczny czy masaż bańką chińską. Szybko chłonę wiedzę i czuję chęć ciągłego rozwijania się, dlatego uczestniczę w licznych szkoleniach, a moim priorytetem zawsze jest pomoc drugiej osobie.

Certyfikaty