W naszym centrum rehabilitacyjnym RehaFit otrzymasz kompleksową opiekę wykwalifikowanych fachowców. Każda osoba pracująca w Centrum rehabilitacji, masażu i treningu personalnego RehaFit to wykwalifikowany fizjoterapeuta i doświadczony masażysta. Wszyscy są dyplomowanymi magistrami fizjoterapii, posiadającymi dodatkowo liczne, specjalistyczne kursy nowoczesnych metod rehabilitacji takich jak na przykład terapia manualna, rehabilitacja kręgosłupa według McKenziego, kinesiotaping, PNF, SSM, terapia tkanek miękkich i punktów spustowych. Każdy rehabilitant doskonale wykonuje również zabiegi masażu i szeroko pojętej odnowy biologicznej.

W RehaFit trenują także sami wykwalifikowani, sprawdzeni i utalentowani trenerzy personalni. Każdy z nich to pasjonata zdrowego stylu życia, którym zaraża swoich podopiecznych. Treningi personalne prowadzone są w sposób bezpieczny i zgodnie z wyznaczonym wspólnie celem.

Oddając się w opiekę trenera z RehaFit we Wrocławiu stawiasz na komfort i jakość. Nasi trenerzy personalni w razie konieczności ściśle współpracują z fizjoterapeutami aby zapewnić jak największe bezpieczeństwo ćwiczeń u klientów z problemami zdrowotnymi.

Z nami z pewnością poczujesz się świetnie!