Trener personalny, instruktor fitness, Absolwentka Wyższej Szkoły Oficerskiej Wojsk Lądowych

Z siłownią zawodowo jestem związana od 9 lat, najpierw jako instruktor fitness, w kolejnych latach rozwoju jako trener personalny. Prowadząc zajęcia grupowe mogę dzielić się swoją energią z innymi, jednak to ciężary okazały się moją pasją. Specjalizuję się w treningu prozdrowotnym i sylwetkowym. Ukończyłam szereg szkoleń z zakresu programowania i metodyki treningu sylwetkowego oraz zdrowego kręgosłupa.

Niesamowitą satysfakcję daje mi dzielenie się swoją wiedzą oraz doświadczaniem z podopiecznymi, a przede wszystkim obserwowanie ich starań i osiąganych wyników. Zapewniam profesjonalne treningi w holistycznym podejściu i w swobodnej atmosferze. Jestem wymagającym trenerem, jednak zawsze z szerokim uśmiechem na twarzy odpowiednio zmotywuje do pracy Ważne jest dla mnie zbudowanie relacji z podopiecznym, chce aby czuł się przy mnie pewnie i bezpiecznie.

Wierzę, że pełne zaufanie do swojego trenera znacząco ułatwi dotarcie do wyznaczonego celu. Zapraszam Was na treningi wspólnie obierzemy odpowiedni plan działania!