Spersonalizowane treningi RehaFit

Studio treningu personalnego RehaFit to jedyne takie miejsce na mapie Wrocławia.

W naszym wrocławskim studiu treningów RehaFIt kompleksowo łączymy aktywność fizyczną przez spersonalizowany trening z nowoczesnymi metodami rehabilitacji i odnową biologiczną. Nasze centrum treningu personalnego RehaFit mieści się w centrum miasta, z możliwością zaparkowania bezpośrednio przed budynkiem na parkingu miejskim. Studio treningu jest świetnie wyposażone w nowoczesny, wysokiej klasy sprzęt treningowy i rehabilitacyjny, ale największym atutem tego miejsca są trenerzy personalni, którzy prowadzą tu treningi. To zespół wysoko wykształconych specjalistów, a przede wszystkim ludzie z pasją i ogromnym zaangażowaniem w swoją pracę.

Każdy trener personalny współpracujący z RehaFit może konsultować się w sprawie swoich podopiecznych z naszymi fizjoterapeutami. Niektórzy trenerzy personalni są z wykształcenia fizjoterapeutami, dlatego treningi personalne w RehaFit stoją pod względem bezpieczeństwa i mądrego planowania treningu na najwyższym poziomie. Treningi w Centrum RehaFit odbywają się w kameralnym a jednocześnie przestronnym studiu.

Pilnujemy również komfortu ćwiczeń przez regulację ilości treningów, odbywających się w jednym czasie. Wykupując treningi w naszym Studiu otrzymujesz gratis masaże oraz zniżki na usługi z zakresu rehabilitacji i odnowy biologicznej w naszym Centrum. Dzięki temu w jednym miejscu zadbasz o zdrowie, kondycję, świetny wygląd i prawidłową regenerację organizmu.

Oprócz pomocy trenerów i fizjoterapeutów możesz również skorzystać z konsultacji dietetycznych u naszych specjalistów lub zdecydować się na pełną pomoc w zakresie ułożenia i poprowadzenia odpowiedniej diety, uwzględniając wszystkie problemy zdrowotne oraz nietolerancje.

Razem z nami w przyjaznej atmosferze osiągniesz swoje cele. Najtrudniej jest zrobić pierwszy krok. Dołącz do nas. Czekamy na Ciebie.

Trening w RehaFit to:

 • MOTYWACJA I WSPARCIE TRENERA,
 • MOŻLIWOŚĆ KONSULTACJI Z FIZJOTERAPEUTĄ,
 • MOŻLIWOŚĆ POŁĄCZENIA REHABILITACJI Z TRENINGIEM,
 • STWORZONY DLA CIEBIE INDYWIDUALNY PLAN DZIAŁANIA,
 • SZYBKIE I SKUTECZNE OSIĄGNIĘCIE TWOICH CELÓW,
 • BEZPIECZEŃSTWO I KOMFORT ĆWICZEŃ,
 • NOWOCZESNY SPRZĘT,
 • KAMERALNA I PRZYJAZNA ATMOSFERA,
 • MOŻLIWOŚĆ POZNANIA NOWYCH LUDZI,
 • ENDORFINY I ENERGIA KAŻDEGO DNIA,
 • ZDROWE I SPRAWNE CIAŁO,
 • SILNIEJSZY CHARAKTER,
 • PEWNOŚĆ SIEBIE.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą cenową
trening personalny RehaFit Wrocław »

W ofercie studia treningów znajdziemy spotkania indywidualne, które polecamy najmocniej, gdyż tylko zindywidualizowane podejście pozwoli na pełną koncentrację na osiągnięciu Twoich celów oraz tak zwany trening DUO, gdzie możesz trenować we dwoje pod czujnym okiem trenera osobistego. Zapraszamy również na treningi obwodowe w małych grupach. Dodatkowo oferujemy wsparcie dietetyczne w formie konsultacji lub ułożenia zindywidualizowanego planu żywienia.

Trening w RehaFit trwa 60min, jednak studio w trosce o najwyższej jakości usługi i zdrowie podopiecznych umożliwia klientom wejście na salę treningową 10 minut wcześniej w celu samodzielnego wykonania rozgrzewki oraz pozostania 10 minut dłużej, aby można było zadbać o prawidłowo wykonany stretching i rolowanie po treningu, tak aby całe 60 minut można było poświęcić na część główną jednostki treningowej.

Skontaktuj się z nami, by otrzymać więcej informacji lub umówić się na wizytę