Koledzy i koleżanki trenerzy. Z dumą i wielką przyjemnością przedstawiamy Wam nasze Studio treningu personalnego. Chcemy serdecznie zaprosić Was do współpracy. Poszukujemy ludzi z pasją, którzy w sposób mądry i przede wszystkim bezpieczny prowadzą swoich podopiecznych do osiągnięcia ich celów.

Nasze studio wyróżnia się tym, że jest jedynym miejscem we Wrocławiu, gdzie fizjoterapeuci ściśle współpracują z trenerami. Możesz skonsultować z nami problemy swoich podopiecznych i wspólnymi siłami nakreślić plan działania, by w najbardziej korzystny i bezpieczny sposób realizować Wasze cele. Studio treningu personalnego RehaFit mieści się w centrum miasta, gdzie łatwo dotrzeć każdemu bez względu na to gdzie mieszka czy pracuje, dlatego trenując u nas nie tracisz czasu na dojazdy w różne miejsca, ponieważ większości podopiecznym odpowiada ta lokalizacja.
Dodatkowo w naszym Studiu znajdziesz sprzęty na najwyższym poziomie, a ich jakość oraz liczba nie odbiegają od wyposażenia najnowocześniejszych siłowni w mieście. Kolejnym atutem jest przestrzeń i komfort ćwiczeń. Do dyspozycji mamy ponad 100 –metrową salę oraz komfortowe, nowoczesne szatnie z łazienkami.

Z nami pozyskasz nowych klientów. Studio treningu RehaFit dba o swoich trenerów, promując ich oraz powierzając ich opiece swoich pacjentów, dlatego poszukujemy osób doświadczonych i zaangażowanych w swoją pracę oraz otwartych na współpracę ze studiem.

Proponujemy dwa rodzaje współpracy:

Możliwość prowadzenia prywatnych treningów ze swoimi podopiecznymi.

Godzinny trening z podopiecznym to koszt 40zł, trening DUO 50zł. Jeśli prowadzisz sporo treningów i przeniesiesz do nas swoich podopiecznych to od 70. treningu w miesiącu nie płacisz- przykład 68 treningów x 40zł= 2700zł, powyżej tej kwoty trenujesz za darmo.

Wykonujesz treningi zlecone przez RehaFit.

Jeśli to my powierzymy Ci podopiecznego otrzymujesz od nas 50% kwoty wykupionego u nas karnetu.

RehaFit to wysoka jakość, komfort, nowoczesny sprzęt, możliwość rozwoju przez współpracę z fizjoterapeutami, świetna lokalizacja. Dołącz do nas, a zobaczysz jak mocno docenią to Twoi klienci.