Trener personalny, trener osobisty | RehaFit Wrocław

Trenerzy personalni RehaFit

W RehaFit trenują sami wykwalifikowani, sprawdzeni i utalentowani trenerzy personalni.

Każdy trener personalny RehaFit Wrocław to pasjonata zdrowego stylu życia, którym zaraża swoich podopiecznych. Treningi są prowadzone w sposób bezpieczny i zgodnie z wyznaczonym wspólnie celem.

Oddając się w opiekę trenera z RehaFit we Wrocławiu stawiasz na jakość i bezpieczeństwo. Tylko w RehaFit trenerzy personalni współpracują ściśle z fizjoterapeutami, więc możesz liczyć na kompleksową opiekę specjalistów i holistyczne podejście do Twoich celów i problemów zdrowotnych.

Trener osobisty pomoże Ci schudnąć, wyrzeźbić wymarzoną sylwetkę, polepszyć wyniki w innych dyscyplinach sportu, które uprawiasz, wesprze w zmianie stylu życia i zmianie nawyków ruchowych oraz żywieniowych, a wszystko to w przyjaznej atmosferze indywidualnych spotkań i współpracy w świetnie wyposażonym studiu.

Trening indywidualny to usługa Premium, na którą warto sobie pozwolić, mając jako priorytet swoje zdrowie i konkret, mierzalne efekty swojej pracy i czasu przeznaczonego na ćwiczenia. W dzisiejszym zabieganym świecie, kiedy tak mało mamy czasu na zdrową aktywność fizyczną, kiedy nie mamy czasu dla siebie samych, a dodatkowo narażeni jesteśmy na wszystkie katastrofalne skutki siedzącego trybu życia, pracy w stresie lub pozycji wymuszonych w wykonywanej pracy, trening personalny z mądrym trenerem to dobra inwestycja, która na pewno przyniesie niesamowite profity. Dzięki mądrze rozplanowanym treningom, odpowiednim technikom pracy, ćwiczeń, sposobom motywacji zobaczysz jak przy minimalnym wysiłku czasowym (1-3 h w tygodniu) jesteś w stanie zbudować wymarzoną sylwetkę, wzmocnić kręgosłup i stawy obwodowe, pozbyć się bólów pleców, schudnąć, poczuć jeszcze więcej energii w ciągu dnia.

Trenując nie tylko poznasz nowych, ciekawych ludzi, ale przede wszystkim poznasz siebie. Pokonamy razem słabości, poczujesz niezwykłą satysfakcję budując uczucie własnej skuteczności. Zobaczysz, że ta energia przełoży się na inne aspekty Twojego życia. Wszyscy jesteśmy tylko ludźmi dlatego warto mieć zaufanego trenera, który będzie z Tobą przez wszystkie etapy zmian, aż sama/ sam poczujesz, że po prostu to lubisz i zmieniłaś/-eś swoje życie na lepsze.

Treningi personalne w RehaFit rozpoczynają się od konsultacji z trenerem personalnym. Wypełniasz kwestionariusz zdrowotny, ustalamy wspólnie cele, robimy wstępne pomiary składu masy ciała oraz obwodów, którymi nic a nic się nie stresuj, ponieważ są to tylko dane wyjściowe spisane po to, byśmy mogli cieszyć się z naszych wspólnych osiągnięć przy następnych pomiarach. Planujemy sobie spotkania oraz robimy trening próbny tak, aby trener mógł zorientować się, które ćwiczenia wychodzą Ci całkiem nieźle, a nad czym trzeba będzie trochę popracować. Spotkanie jest ekscytujące dla obu stron i ma nam wszystkim sprawiać przyjemność. Wszyscy trenerzy są bardzo sympatyczni i pracowali już z wieloma osobami: od zawodowych sportowców po osoby w poważnymi problemami zdrowotnymi oraz dużą nadwagą. Bez względu na to na jakim etapie Ty się znajdujesz znajdziesz w nas motywującego przewodnika i przyjaciela.
Czekamy na Ciebie
.

Trenerzy personalni współpracujący ze studiem: