Trenerzy personalni RehaFit

W RehaFit trenują sami wykwalifikowani, sprawdzeni i utalentowani trenerzy personalni.

Każdy trener personalny RehaFit Wrocław to pasjonata zdrowego stylu życia, którym zaraża swoich podopiecznych. Treningi są prowadzone w sposób bezpieczny i zgodnie z wyznaczonym wspólnie celem.

Oddając się w opiekę trenera z RehaFit we Wrocławiu stawiasz na jakość i bezpieczeństwo. Tylko w RehaFit trenerzy personalni współpracują ściśle z fizjoterapeutami, więc możesz liczyć na kompleksową opiekę specjalistów i holistyczne podejście do Twoich celów i problemów zdrowotnych.

Trener osobisty pomoże Ci schudnąć, wyrzeźbić wymarzoną sylwetkę, polepszyć wyniki w innych dyscyplinach sportu, które uprawiasz, wesprze w zmianie stylu życia i zmianie nawyków ruchowych oraz żywieniowych, a wszystko to w przyjaznej atmosferze indywidualnych spotkań i współpracy w świetnie wyposażonym studiu.

Trening indywidualny to usługa Premium, na którą warto sobie pozwolić, mając jako priorytet swoje zdrowie i konkret, mierzalne efekty swojej pracy i czasu przeznaczonego na ćwiczenia. W dzisiejszym zabieganym świecie, kiedy tak mało mamy czasu na zdrową aktywność fizyczną, kiedy nie mamy czasu dla siebie samych, a dodatkowo narażeni jesteśmy na wszystkie katastrofalne skutki siedzącego trybu życia, pracy w stresie lub pozycji wymuszonych w wykonywanej pracy, trening personalny z mądrym trenerem to dobra inwestycja, która na pewno przyniesie niesamowite profity. Dzięki mądrze rozplanowanym treningom, odpowiednim technikom pracy, ćwiczeń, sposobom motywacji zobaczysz jak przy minimalnym wysiłku czasowym (1-3 h w tygodniu) jesteś w stanie zbudować wymarzoną sylwetkę, wzmocnić kręgosłup i stawy obwodowe, pozbyć się bólów pleców, schudnąć, poczuć jeszcze więcej energii w ciągu dnia.

Trenując nie tylko poznasz nowych, ciekawych ludzi, ale przede wszystkim poznasz siebie. Pokonamy razem słabości, poczujesz niezwykłą satysfakcję budując uczucie własnej skuteczności. Zobaczysz, że ta energia przełoży się na inne aspekty Twojego życia. Wszyscy jesteśmy tylko ludźmi dlatego warto mieć zaufanego trenera, który będzie z Tobą przez wszystkie etapy zmian, aż sama/ sam poczujesz, że po prostu to lubisz i zmieniłaś/-eś swoje życie na lepsze.

Treningi personalne w RehaFit rozpoczynają się od konsultacji z trenerem personalnym. Wypełniasz kwestionariusz zdrowotny, ustalamy wspólnie cele, robimy wstępne pomiary składu masy ciała oraz obwodów, którymi nic a nic się nie stresuj, ponieważ są to tylko dane wyjściowe spisane po to, byśmy mogli cieszyć się z naszych wspólnych osiągnięć przy następnych pomiarach. Planujemy sobie spotkania oraz robimy trening próbny tak, aby trener mógł zorientować się, które ćwiczenia wychodzą Ci całkiem nieźle, a nad czym trzeba będzie trochę popracować. Spotkanie jest ekscytujące dla obu stron i ma nam wszystkim sprawiać przyjemność. Wszyscy trenerzy są bardzo sympatyczni i pracowali już z wieloma osobami: od zawodowych sportowców po osoby w poważnymi problemami zdrowotnymi oraz dużą nadwagą. Bez względu na to na jakim etapie Ty się znajdujesz znajdziesz w nas motywującego przewodnika i przyjaciela.
Czekamy na Ciebie
.

Czytaj więcej W RehaFit możesz ćwiczyć pod opieką wykwalifikowanego trenera personalnego. Dysponujemy nowoczesnym wyposażeniem, z którym wzmocnisz kondycję albo popracujesz nad konkretnym obszarem ciała. Jeśli marzysz o idealnie wyrzeźbionej sylwetce, pozbyciu się nadprogramowych kilogramów lub poprawie wyników w określonej dyscyplinie sportu – trening osobisty to strzał w dziesiątkę! Pozostajemy do Twojej dyspozycji również w przypadku, gdy interesuje Cię zmiana nawyków żywieniowych czy trybu życia na bardziej aktywny. Współpracujemy z fizjoterapeutami, więc zapewniamy profesjonalne wsparcie także osobom z różnego typu problemami zdrowotnymi. Gorąco zachęcamy do skorzystania z usług RehaFit.

Trening z trenerem personalnym – idealna opcja na początek

Jeżeli zastanawiasz się nad tym, czy kontynuować ćwiczenia w domu, czy wybrać się na siłownię, weź pod uwagę kilka istotnych kwestii. Nieprawidłowo prowadzony trening może przynieść więcej szkód niż korzyści. Studio treningu personalnego to miejsce, w którym pracują osoby specjalizujące się w tej dziedzinie. Pomogą Ci wdrożyć się w trenowanie, a przede wszystkim dopilnują, aby każde ćwiczenie było wykonywane poprawnie. To podstawowe obowiązki, które ma trener indywidualny. Usługi trenera personalnego warto wziąć pod uwagę zwłaszcza w sytuacji, gdy dopiero zaczynasz ćwiczyć. Oprócz tego to doskonałe rozwiązanie dla nieśmiałych. Jeśli zaliczasz się do ludzi, którzy wstydzą się lub krępują towarzystwa obcych albo onieśmiela ich myśl o samodzielnym treningu w siłowni czy fitness clubie, zapisz się na spotkanie z instruktorem. Pod jego kontrolą możesz czuć się pewnie, wiedząc, że ćwiczysz we właściwy sposób. Siłownia z trenerem nie wydaje się taka straszna również tym, którzy boją się, że nie poradzą sobie z obsługą przyborów i urządzeń do ćwiczeń. Masz prawo się na tym nie znać, ale bez obaw. Trener wszystko Ci wyjaśni oraz pokaże, jak pracować na danym sprzęcie.

Trener personalny – wparcie przy ćwiczeniach

Zanim rozpoczniesz regularne treningi ze specjalistą, oboje musicie się lepiej poznać. Aby mógł stać się Twoim przewodnikiem, potrzebuje szeregu danych. W tym celu na pierwszym spotkaniu wypełniasz kwestionariusz zdrowotny, a następnie wykonujesz wstępne pomiary (obwody, masa ciała etc.). W oparciu o uzyskane informacje tworzycie wspólnie plan treningowy. Określacie cele, ustalacie terminy oraz liczbę spotkań. Kolejny krok to próbny trening. Dzięki niemu instruktor zdobywa wiedzę na temat Twojej kondycji. Innymi słowy wie, od jakiego etapu przyjdzie zacząć ćwiczenia. Nasi trenerzy mają świetne podejście do ćwiczących, co sprawia, że pokochasz te spotkania. Wspólne treningi przynoszą uczestnikom mnóstwo satysfakcji. Warto przy tym podkreślić, że dotyczy to zarówno samych trenujących, jak i opiekunów. Odgrywają rolę motywującego przyjaciela. Cieszą ich coraz lepsze wyniki oraz wzmacniająca się kondycja klientów. Twoje osiągnięcia to efekt ścisłej współpracy – Wasze zwycięstwo.

Dobry trener personalny we Wrocławiu

Zachęcamy Cię do wyboru naszego studia. Do kadry RehaFit należą pasjonaci, którzy uwielbiają swoją profesję. Interesuje Cię trening z trenerem? Jeśli zdecydujesz się na nasze usługi, masz możliwość trenowania pod okiem specjalistów, którzy mają dodatkowe doświadczenie i kwalifikacje w pracy jako instruktor fitness, doradca żywieniowy czy trener przygotowywania motorycznego lub jednocześnie są fizjoterapeutami. Powierz swoje zdrowie profesjonalistom. Zgłoś się do nas, a dobierzemy Ci optymalny program ćwiczeń, który będzie uwzględniał Twoje potrzeby, kondycję oraz cele, które sobie stawiasz. Certyfikowanych trenerów można dziś spotkać w klubach czy siłowniach w każdym polskim mieście – nie tylko w dużych ośrodkach. Jeśli jednak chcesz, aby zajmował się Tobą instruktor personalny z powołania, skontaktuj się z nami. Gwarantujemy, że będzie to jedna z najlepszych decyzji w Twoim życiu.

Cena treningów z indywidualnym trenerem

Jeżeli chodzi o aspekty takie jak koszt treningów przeprowadzanych przy wsparciu naszych trenerów, to uzależnione są od kilku czynników. Główny to liczba spotkań. Możesz umówić się na pojedynczy trening albo skorzystać z okazji zakupu pakietu w atrakcyjnej cenie. Mamy do zaoferowania m.in. pakiety złożone z 4, 8, 12 czy 16 treningów z osobistym trenerem. Wykupując jednorazowo większy pakiet treningów jednostkowo płacisz mniej za spotkanie z trenerem. Zainteresowani mogą też liczyć na zniżki, które dodajemy do karnetów. Przykładowo, na klientów wykupujących pakiet treningów czeka bonus w formie 20% zniżki na dowolny zabieg z zakresu rehabilitacji bądź masażu. Treningi personalne mogą oprócz tego różnić się od siebie kosztami w zależności od godziny, w której się odbywają. Jeżeli bardziej odpowiadają Ci godziny w okolicach południa (11-15), zapłacisz mniej. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego studia. RehaFit znajduje się w doskonale skomunikowanej dzielnicy, do której łatwo dotrzeć z dowolnego punktu. Zapewniamy przyjazną atmosferę oraz motywację i wsparcie przy treningach.

Trenerzy personalni współpracujący ze studiem: