Rehabilitacja

Konsultacje fizjoterapeutyczne
30 min - 60 zł

Konsultacje fizjoterapeutyczne - mają na celu obiektywną ocenę stanu zdrowia pacjenta, na podstawie której zostaną określone konkretne cele terapii. Dzięki profesjonalnej diagnostyce zostanie Państwu zaproponowana skuteczna forma leczenia celowana na Państwa problem. Na konsultacje fizjoterapeutyczne warto zabrać ze sobą posiadane wyniki badań związane z obecną dysfunkcją.

Terapia lecznicza
45 min - 70 zł
60 min - 90 zł

Terapia lecznicza - skupia w sobie zastosowanie wielu form oraz metod terapii np. koncepcję PNF, McKenzie, terapia manualna. Kinesiology Taping, zabiegi fizykoterapeutyczne oraz masaż wykorzystywanych w zależności od potrzeb pacjenta. Priorytetem dla nas jest stworzenie indywidualnego i kompleksowego programu postępowania fizjoterapeutycznego.

Terapia wg. koncepcji PNF
45 min - 70 zł
60 min - 90 zł

Terapia wg. koncepcji PNF - jest to kompleksowa terapia, której celem jest reedukacja, czyli ponowna nauka zaburzonego ruchu oraz działania skierowane na zlikwidowanie indywidualnego problemu pacjenta powstałego na skutek urazu lub choroby.

Z wielkim powodzeniem stosowana jest u pacjentów ze schorzeniami neurologicznymi, ortopedycznymi, po urazach, a także z wadami postawy (np. w bolesnym barku, łokciu tenisisty i golfisty, zaburzeniach chodu, po alloplastykach i endoprotezoplastykach stawów kolanowych i biodrowych, skoliozach).

Efekty terapii są bardzo szybko odczuwalne, mogą być widoczne już po jednym lub kilku powtórzeniach danej procedury leczniczej. Metoda wykazuje niezwykłą skuteczność w walce z bólem stawów i mięśni.

Wykorzystują ją najlepsi na świecie terapeuci, zarówno w sporcie jak i w największych klinikach medycznych.

Terapia MDT McKenzie
Pierwsza wizyta diagnostyczno - terapeutyczna: 60 min - 120 zł
Kolejne: 45-60 min - 90 zł

Terapia MDT McKenzie - jedna z najbardziej znanych na świecie i najskuteczniejsza metoda diagnostycznoterapeutyczna bólów kręgosłupa.

Dzięki bardzo dobrze rozbudowanej diagnostyce terapeuta potrafi znaleźć przyczynę dolegliwości szybciej i sprawniej niż zaawansowane badania obrazowe typu rezonans magnetyczny, co z kolei pozwala na bezzwłoczne zastosowanie odpowiednich procedur terapeutycznych. Bardzo często efekt jest natychmiastowy i pacjent już po pierwszej wizycie zostaje uwolniony od bólu.

Metoda ta zwalcza przede wszystkim przyczynę dolegliwości, a dzięki edukacji pacjenta pozwala na całkowite wyeliminowanie problemu.

Bóle pleców bywają jednak problemem nawracającym, dlatego celem tej metody jest również nauczenie pacjenta w jaki sposób szybko może sobie pomóc, nie będąc zależnym od lekarzy i terapeutów.

Ortopedyczna terapia manualna KALTENBORN – EVJENTH
45 min - 70 zł
60 min - 90 zł

Ortopedyczna terapia manualna KALTENBORN - EVJENTH - jest kompleksowym postępowaniem terapeutycznym, w skład którego wchodzą między innymi: ocena stanu ogólnego pacjenta (wywiad, diagnostyka biomechaniczna i funkcjonalna), leczenie z wykorzystaniem specjalistycznych technik takich jak – trakcje, mobilizacje i manipulacje stawów, mobilizacje tkanek miękkich i tkanki nerwowej oraz trening i instruktaż kinezyterapeutyczny. Często bywa połączona także z wstępnym masażem funkcjonalnym, który to świetnie przygotowuje pacjenta do zabiegu.
Terapia odgrywa bardzo ważną rolę w ortopedycznym postępowaniu leczniczym. Doskonale spisuje się w terapii schorzeń barku, łokcia, nadgarstka, a także biodra kolana czy też stopy. Ponadto posiada szerokie zastosowanie w leczeniu dolegliwości bólowych kręgosłupa.

Rehabilitacja uroginekologiczna (w nietrzymaniu moczu)
Konsultacja 30 min - 60 zł 40 zł (cena promocyjna)

Pierwsza wizyta diagnostyczno–terapeutyczna (diagnostyka z wykorzystaniem specjalistycznego sprzętu do badania sEMG) 60 min - 180 zł 150 zł cena promocyjna

Terapia z wykorzystaniem instrumentów do elektrostymulacji lub biofeedback:

60 min - 130 zł 100 zł (cena promocyjna)
45 min - 100 zł 80 zł (cena promocyjna)

Rehabilitacja bez elektroterapii:

60 min - 90 zł
45 min - 70 zł

Rehabilitacja w nietrzymaniu moczu - Problem nietrzymania moczu (inkontynencja) i osłabionych mięśni dna miednicy (mięśni Kegla) wpływa na życie codzienne, ogranicza aktywność zawodową, towarzyską czy sportową, obniżając tym samym komfort życia.

Korekta wad postawy dzieci i młodzieży
45 min - 70 zł

Korekta wad postawy dzieci i młodzieży - wady postawy wśród dzieci i młodzieży są aktualnie bardzo powszechnym i poważnym problemem społecznym, którego nie wolno lekceważyć. Aby terapia odniosła skutek do każdego dziecka należy dobrać indywidualny i ściśle ukierunkowany program leczenia. W naszym gabinecie staramy się pracować w sposób przyjazny dzieciom, by oprócz wizyt u nas chciały ćwiczyć także w domu..

Stworzenie indywidualnego planu ćwiczeń (obejmuje dwie wizyty)
Konsultacja: 30 min - 60 zł
Ułożenie i pokaz ćwiczeń: 45 min - 100zł

Stworzenie indywidualnego planu ćwiczeń - Indywidualny plan to zestaw odpowiednio dobranych ćwiczeń wspomagających zastosowaną w gabinecie terapię bądź rozwijający poszczególne cechy motoryczne trening. Ma na celu uzupełnienie prowadzonej terapii przez ćwiczenia wykonywane samodzielnie według ustaleń.

W związku z tym, że tworzony jest przez fizjoterapeutów oraz trenerów personalnych, może być również ukierunkowany na rozwój i doskonalenie sprawności fizycznej.

Ustalenie planu obejmuję dwa spotkania. Pierwsze jako konsultacja i ustalenie celów oraz drugie jako pokaz i nauka ćwiczeń.

Kinesiology Taping
Pierwsza wizyta: diagnostyka + aplikacja: 30 min - 60 zł
Każda kolejna: 20 min - 40 zł

Kinesiology Taping - jest to terapia polegająca na aplikacji na ciało rozciągliwej lub nierozciągliwej taśmy w ściśle określony sposób. Metoda ta pochodzi z Japonii. Pierwsze zastosowanie odnalazła w świecie sportu, natomiast obecnie z powodzeniem stosowana jest także w szeroko pojętej rehabilitacji. Wspiera procesy lecznicze i wydolnościowe poprzez: zmniejszenie bólu i nienaturalnych odczuć skóry i mięśni, redukcję obrzęków i zastojów limfatycznych, wspomaganie pracy mięśni oraz korekcję niewłaściwej pozycji stawu. Skutecznie pomaga w zwalczaniu dolegliwości bólowych stawów, w tym kręgosłupa. Powszechnie stosowana w terapii pourazowej, a nawet u kobiet w ciąży. Taśmy K-Active Tape nie wywołują negatywnych odczynów skórnych, a także nie ograniczają fizjologicznych zakresów ruchów. To terapia działająca 24 godziny na dobę.

Zabiegi fizykoterapeutyczne elektroterapia, ultradźwięki
1 zabieg: 20 min - 25 zł
10 zabiegów: 220 zł

Zabiegi fizykoterapeutyczne - w naszych gabinetach mogą Państwo skorzystać również z tradycyjnych zabiegów z zakresu fizykoterapii. Posiadamy zaawansowany sprzęt, który generuje prądy stałej oraz zmiennej częstotliwości. Wykonujemy więc zabiegi typu galwanizacja, jonoforeza, prądy diadynamiczne, TENS, Kotza itp. Dodatkowo mogą Państwo skorzystać z zabiegów sonoterapii oraz zaawansowanej terapii łączonej z zakresu elektroterapii i ultradźwięków.

Zabiegi te mają charakter przeciwbólowy, przeciwzapalny, redukują tkanki bliznowate oraz tkankę tłuszczową.

Rehabilitacja kobiet w ciąży i po porodzie - NOWOŚĆ!
Konsultacja 30 min - 60 zł
Wizyta terapeutyczna 60 min - 100 zł
Wizyta terapeutyczna 45 min - 80 zł
Kinesiotaping - 40 zł

Rehabilitacja kobiet w ciąży i po porodzie - kompleksowa forma fizjoterpii dla kobiet w okresie ciąży i połogu. Obejmuję między innymi: terapię rozejścia mięśni prostych brzucha, blizny po cesarskim cięciu, nietrzymania moczu, ukierunkowany trening personalny.

Studio Treningu Personalnego

Pojedynczy trening
Single: 140 zł
Duo: 160 zł
4 Treningi - GRATIS: 20% zniżki na wybrną usługę
Single: 520 zł
Duo: 600 zł
Ważność pakietu: 30 dni
8 Treningów - GRATIS: 30 min. masażu klasycznego / sportowego
Single: 960 zł
Duo: 1120 zł
Ważność pakietu: 6 tygodni
12 Treningów - GRATIS: 45 min. masażu klasycznego / sportowego
Single: 1320 zł
Duo: 1560 zł
Ważność pakietu: 8 tygodni
24 Treningi - GRATIS: 60 min. masażu klasycznego / sportowego
Single:2400 zł
Duo: 2800 zł
Ważność pakietu: 12 tygodni
Ułożenie indywidualnego planu treningowego
150 zł
Wejście na zajęcia w małych grupach
25 zł
Konsultacja dietetyczna / zalecenia
150 zł
Ułożenie spersonalizowanej diety

Cena zależna od długości o trwania planu dietetycznego i indywidualnych wskazań.

Masaż / Odnowa biologiczna

Masaż klasyczny
Pleców: 30 min - 60 zł
Częściowy ciała: 45 min - 70 zł
Całościowy: 60 min - 90 zł

Masaż klasyczny - jest podstawowym zabiegiem odnowy biologicznej, ma zdrowotny i relaksacyjny wpływ na organizm. Wspomaga rozluźnienie mięśni, poprawia krążenie oraz przepływ limfy, usprawnia funkcje układu nerwowego, oddechowego i pokarmowego, polepsza przemianę materii.

Masaż leczniczy kręgosłupa
30 min - 60 zł
45 min - 70 zł

Masaż leczniczy kręgosłupa - uwalnia kręgosłup od napięć mięśniowych, łagodzi objawy bólowe związane z nieprawidłową pozycją ciała. Szczególnie polecany dla osób prowadzących siedzący lub obfitujący w sytuacje stresowe tryb życia.

Masaż sportowy
30 min - 70 zł
45 min - 90 zł
60 min - 100 zł

Masaż sportowy - rodzaj i intensywność masażu dobierane są w zależności od okresu treningowego; pomaga w regeneracji mięśni oraz stawów szczególnie przeciążanych partii ciała. Przygotowuje do wysiłku fizycznego.

Masaż funkcjonalny
30 min - 70 zł
45 min - 90 zł

Masaż funkcjonalny - to masaż mięśnia oraz innych okolicznych tkanek miękkich podłużnie w stosunku do ich przebiegu w połączeniu z ruchem w stawie. Stosuje się go zarówno w przypadku dysfunkcji mięśnia jak i stawu. Podczas tego masażu miesień wraz z okolicznymi tkankami jest ugniatany oraz rozciągany. Masaż ten zmniejsza tkliwość tkanek miękkich, powoduje ich rozluźnienie oraz w zależności od siły docisku poprawia wzajemne przemieszczanie się przylegających do siebie warstw tkanek.

Drenaż limfatyczny
45 min - 80 zł
60 min - 100 zł

Drenaż limfatyczny - należy do masaży zarówno leczniczych jak i kosmetycznych. Bez względu na to czy z przyczyn chorobowych czy z charakteru pracy np. wielogodzinne przebywanie w jednej pozycji (siedzenie, stanie) powstające obrzęki należy niwelować. Jedną ze skuteczniejszych metod są ułożenia oraz masaże drenażowe, które odblokowują przepływ limfy do węzłów chłonnych, likwidując tym samym ich zbieranie się w przestrzeniach międzykomórkowych ciała.

Masaż odchudzający
45 min - 80 zł
60 min - 100 zł

Masaż odchudzający - intensywny zabieg pomagający uzyskać szczupłą sylwetkę. Pomaga zredukować zmagazynowane lipidy, jednocześnie zapobiegając powstawaniu nowych.

Wyszczuplająco-antycellulitowy masaż bańką chińską
30 min - 60 zł
45 min - 80 zł
60 min - 90 zł

Masaż bańką chińską - jedna z najskuteczniejszych metod walki z cellulitem. Możliwość regulacji siły zassania pozwala na dostosowanie intensywności masażu do potrzeb Twojej skóry. Intensywne przekrwienie i spalanie tkanki tłuszczowej wyraźnie wpływa na wygląd ciała, pozostawiając skórę jędrną i sprężystą a obwody okolic masowanych mniejsze.

Ultradźwiękowa liposukcja + masaż bańką chińską
60 min - 135 zł
Cena promocyjna - 90zł

Ultradźwiękowa liposukcja + masaż bańką chińską - ultradźwięki to jeden z najskuteczniejszych zabiegów w kosmetyce stosowanych w walce ze "skórką pomarańczy", znany jako "rozpad tłuszczu za pomocą ultradźwięków". Dodatkowo fale UD wysokiej częstotliwości wprowadzają preparaty antycellulitowe docelowo, skutecznie walcząc z problemem w miejscu jego występowania. Zabieg ten w połączeniu z niezwykle skutecznym masażem bańką chińską gwarantuje nieporównywalnie dobre efekty za przystępną cenę.

Peeling + masaż bańką chińską
60 min -100 zł

Peeling + masaż bańką chińską - peeling ze składnikami odżywczymi nie tylko pozbędzie się zrogowaciałej warstwy naskórka, ale również wzbogaci skórę w cenne składniki i odblokuje dostęp do jej głębszych warstw na potrzeby wprowadzenia preparatów antycellulitowych. Zabieg zakończony jest niezwykle skutecznym w walce z cellulitem masażem bańką chińską.

Peeling + ultradźwiękowa liposukcja + masaż bańką chińską
90 min- 160 zł
Cena promocyjna - 130 zł

Peeling + ultradźwiękowa liposukcja + masaż bańką chińską - kompleksowy, ekskluzywny zabieg, który łączy w sobie wszystkie niezbędne i najskuteczniejsze metody do walki z cellulitem. Wstępnie eliminujemy martwy i zrogowaciały naskórek cukrowym peelingiem. Dzięki temu skóra staje się bardziej chłonna i pozwala na lepsze przenikanie aktywnych jonów preparatów antycellulitowych wprowadzanych jonoforezą. Ultradźwięki rozdrabniają wstępnie złogi w adipocytach (komórkach tłuszczowych). Następnie intensywny masaż bańką chińską, dobraną miękkością do skóry klienta, powoduje rozdrobnienie i odprowadzenie metabolitów do węzłów chłonnych. Już po pierwszym zabiegu odczujesz różnicę w jakości swojej skóry.

Masaż twarzy szyi i dekoltu z maską odżywczą i ampułkami witaminowymi
60 min - 100 zł

Masaż twarzy szyi i dekoltu z maską odżywczą i ampułkami witaminowymi - "fitness dla twarzy" pozwala redukować oznaki starzenia skóry, oraz obrzęki. Jest również znakomitą formą zabiegu relaksacyjnego oraz pielęgnacyjnego dzięki zastosowaniu wysokiej jakości, profesjonalnych kosmetyków na bazie kawioru, alg morskich i substancji przeciwzmarszczkowych maski. Zabieg wykańczamy aplikacją odżywczej ampułki witaminowej dobranej do potrzeb Twojej skóry o działaniu liftingującym lub silnie nawilżającym.

Masaż stóp z maską odżywczą
45 min - 80 zł

Masaż stóp z maską odżywczą - na stopach znajdują się receptory i punkty odpowiadające wszystkim częściom naszego ciała, masaż ten to jeden z najprzyjemniejszych sposobów na relaks. Odpręża, uspokaja, wycisza. Dzięki wyjątkowym składnikom maski, skóra stóp staje się bardziej miękka, gładka i odżywiona.

Masaż relaksacyjny całego ciała
60 min - 100 zł
90 min - 130 zł

Masaż relaksacyjny całego ciała - celem masażu jest rozładowanie napięć, codziennych stresów i wprowadzenie równowagi pomiędzy duszą a ciałem. Olejki zapachowe stosowane do masażu, aromat świec i relaksująca muzyka wpłyną kojąco na Twoje zmysły. Do wyboru wiele zapachów z całej oferty np. Arbuz, czekolada, olejek ajurwedyjski, oleje z oliwek.

Masaż gorącymi kamieniami
60 min - 120 zł
90 min - 160 zł

Masaż gorącymi kamieniami - jest balsamem dla duszy i ciała. Łączy w sobie elementy ciepła i kojącego dotyku. Wykorzystuje filozofię wschodu by harmonizować życiodajną energię. Podczas zabiegu rozgrzane kamienie przekazują swoje ciepło do wnętrza organizmu. Pozytywne efekty widać w całym ciele. Masaż zmniejsza napięcie mięśniowe, poprawia wygląd skóry , łagodzi stres, poprawia ogólną kondycję organizmu.

Arbuzowa pokusa
Peeling, masaż, maska: 120 min - 220 zł
Masaż + peeling/maska: 90 min - 150 zł
Masaż: 60 min - 100 zł
Masaż: 90 min - 130 zł

Arbuzowa pokusa - zabieg nawilżający i redukujący cellulit o niesamowitym arbuzowym aromacie, odbudowuje i chroni naskórek, intensywnie i długotrwale nawilża skórę. Redukuje zmiany cellulitowe, odżywia i dotlenia komórki, poprawia krążenie krwi pobudzając naturalne mechanizmy oczyszczająco- drenujące, wzmacnia skórę, wykazuje działanie antyoksydacyjne, głęboko relaksuje.

Malinowy zawrót głowy
Peeling, masaż, maska: 120 min - 220 zł
Masaż + peeling/maska: 90 min - 150 zł

Malinowy zawrót głowy - zabieg wyszczuplająco-detoksykujący z brazylijską Bio-Kofeiną z Guarany, zapobiega powstawaniu cellulitu oraz niweluje już powstały; wspomaga lipolizę - redukcję tkanki tłuszczowej, pomaga podtrzymać efekty osiągnięte podczas zabiegów chirurgicznych, stymuluje mikrokrążenie i metabolizm skóry, wspomaga wydalanie wody i toksyn z organizmu. Zabieg wyszczupla i modeluje sylwetkę; ujędrnia, intensywnie nawilża i poprawia strukturę skóry. Zmniejsza obrzęki i zastoje a jako całość głęboko relaksuje. Posiada niesamowity aromat malin.

Czerwone wino
Peeling, masaż, maska: 120 min - 220 zł
Masaż + peeling/maska: 90 min - 150 zł

Czerwone wino - zabieg odmładzająco-ujędrniający na ciało na bazie czerwonego wina, skutecznie zwalcza wolne rodniki, chroni skórę przed zbyt wczesnym starzeniem się, poprawia napięcie skóry, eliminuje toksyny, dotlenia, poprawia metabolizm oraz mikrocyrkulację, pomaga w redukcji tkanki tłuszczowej i cellulitu.

Czekoladowy relaks
Peeling, masaż, maska: 120 min - 220 zł
Masaż + peeling/maska: 90 min - 150 zł
Masaż: 60 min - 100 zł
Masaż: 90 min - 130 zł

Czekoladowy relaks - zabieg wyszczuplająco relaksujący na ciało na bazie czekolady z L-karnityną, zabieg przeznaczony jest dla osób wymagających głębokiego odprężenia. Czekolada posiada doskonałe właściwości rewitalizujące i odżywcze. Sole mineralne oraz witaminy A, E, F i H zawarte w ekstrakcie czekolady uzupełniają ich braki w skórze, poprawiając jej jędrność i elastyczność. Czekolada z L- karnityną redukuje tkankę tłuszczowa, zmniejsza objawy cellulitu, doskonale wygładza skórę, wyzwala beta-endorfiny (hormon szczęścia), redukuje objawy zmęczenia i stresu. Jest to również zabieg idealnie nadający się na prezent.

Peeling cukrowy
Częściowy: 30 min - 50 zł
Całego ciała: 45 min - 60 zł

Peeling cukrowy - peeling ze składnikami odżywczymi nie tylko pozbędzie się zrogowaciałej warstwy naskórka, ale również wzbogaci skórę w cenne składniki i odblokuje dostęp do jej głębszych warstw, dzięki czemu skóra stanie się bardziej chłonna na preparaty pielęgnacyjne i pięknie gładka.

Wyszczuplający, detoksykacyjny okład z alg morskich
Częściowy: 45 min - 70 zł
Brzuch, uda, pośladki: 50 min - 80 zł

Wyszczuplający, detoksykacyjny okład z alg morskich - okłady, maski oraz zawijania należą do najstarszych znanych ze swej skuteczności zabiegów pielęgnacyjnych oraz zdrowotnych dla ciała. Algi morskie głęboko penetrują, nawilżają oraz przyspieszają procesy spalania w komórkach. Dodatkowo dostarczają skórze wiele cennych składników dzięki czemu staje się jędrniejsza i gładsza. Zabiegi doskonale wspomagają odchudzanie.

Maska na ciało
Częściowa: 45 min - 70 zł
Brzuch, uda, pośladki: 50 min - 80 zł

Maska na ciało - to idealny dodatek, a zarazem ja skuteczniejszy etap wprowadzający głęboko aktywne składniki profesjonalnych preparatów pielęgnacyjno -odżywczych. Najlepiej stosować po zabiegu peelingu czy masażu, kiedy skóra jest dobrze ukrwiona i najbardziej chłonna. Maski dobieramy w zależności od Elu i potrzeb skóry. Wybór z pełnej oferty: np. czerwone wino, malinowa z bio-guaraną, arbuzowa, czekoladowa z l-karnityną.