W ofercie naszego centrum rehabilitacji i masażu RehaFit Wrocław znajdą Państwo szerokie spektrum zabiegów masażu: od leczniczego masażu kręgosłupa, masażu sportowego, klasycznego, antycellulitowego masażu z wykorzystaniem bańki chińskiej i kawitacyjnej liposukcji do głęboko relaksujących zabiegów typu masaż czekoladą czy gorącymi kamieniami. Wiele zabiegów z zakresu odnowy biologicznej z powodzeniem można łączyć z peelingiem oraz maską na ciało. Wszystkie zabiegi wykonywane są z użyciem wysokiej jakości profesjonalnych kosmetyków.

Masaż / Odnowa biologiczna

Masaż klasyczny
Pleców, częściowy ciała, całościowy: 50 min - 160 zł

Masaż klasyczny - jest podstawowym zabiegiem odnowy biologicznej, ma zdrowotny i relaksacyjny wpływ na organizm. Wspomaga rozluźnienie mięśni, poprawia krążenie oraz przepływ limfy, usprawnia funkcje układu nerwowego, oddechowego i pokarmowego, polepsza przemianę materii.

Masaż leczniczy kręgosłupa
50 min - 160 zł

Masaż leczniczy kręgosłupa - uwalnia kręgosłup od napięć mięśniowych, łagodzi objawy bólowe związane z nieprawidłową pozycją ciała. Szczególnie polecany dla osób prowadzących siedzący lub obfitujący w sytuacje stresowe tryb życia.

Masaż sportowy
50 min - 160 zł

Masaż sportowy - rodzaj i intensywność masażu dobierane są w zależności od okresu treningowego; pomaga w regeneracji mięśni oraz stawów szczególnie przeciążanych partii ciała. Przygotowuje do wysiłku fizycznego.

Drenaż limfatyczny
50 min - 160 zł

Drenaż limfatyczny - należy do masaży zarówno leczniczych jak i kosmetycznych. Bez względu na to czy z przyczyn chorobowych czy z charakteru pracy np. wielogodzinne przebywanie w jednej pozycji (siedzenie, stanie) powstające obrzęki należy niwelować. Jedną ze skuteczniejszych metod są ułożenia oraz masaże drenażowe, które odblokowują przepływ limfy do węzłów chłonnych, likwidując tym samym ich zbieranie się w przestrzeniach międzykomórkowych ciała.

Masaż odchudzający
50 min - 160 zł

Masaż odchudzający - intensywny zabieg pomagający uzyskać szczupłą sylwetkę. Pomaga zredukować zmagazynowane lipidy, jednocześnie zapobiegając powstawaniu nowych.

Wyszczuplająco-antycellulitowy masaż bańką chińską
50 min - 160 zł

Masaż bańką chińską - jedna z najskuteczniejszych metod walki z cellulitem. Możliwość regulacji siły zassania pozwala na dostosowanie intensywności masażu do potrzeb Twojej skóry. Intensywne przekrwienie i spalanie tkanki tłuszczowej wyraźnie wpływa na wygląd ciała, pozostawiając skórę jędrną i sprężystą a obwody okolic masowanych mniejsze.

Ultradźwiękowa liposukcja + masaż bańką chińską
50 min - 170 zł

Ultradźwiękowa liposukcja + masaż bańką chińską - ultradźwięki to jeden z najskuteczniejszych zabiegów w kosmetyce stosowanych w walce ze "skórką pomarańczy", znany jako "rozpad tłuszczu za pomocą ultradźwięków". Dodatkowo fale UD wysokiej częstotliwości wprowadzają preparaty antycellulitowe docelowo, skutecznie walcząc z problemem w miejscu jego występowania. Zabieg ten w połączeniu z niezwykle skutecznym masażem bańką chińską gwarantuje nieporównywalnie dobre efekty za przystępną cenę.

MASAŻ PNEUMATYCZNY/ DRENAŻ NÓG BOA/ ODNOWA

Masaż pneumatyczny/presoterapia - Zabieg presoterapii w 6- komorowych nogawkach, doskonałe efekty drenażu, zabieg antycellulitowy, regeneracja powysiłkowa dla osób trenujących

45 min - 100 zł
Masaż KOBIDO UP
210 zł- 55 minut
260 zł- 90 minut

Masaż KOBIDO UP - to niechirurgiczny japoński lifting twarzy. To głęboki masaż mięśni twarzy szyi i dekoltu ujędrniający, spłycający zmarszczki, przywracający zdrowy i młody wygląd skórze.

Masaż relaksacyjny całego ciała
55 min - 170 zł
90 min - 240 zł

Masaż relaksacyjny całego ciała - celem masażu jest rozładowanie napięć, codziennych stresów i wprowadzenie równowagi pomiędzy duszą a ciałem. Olejki zapachowe stosowane do masażu, aromat świec i relaksująca muzyka wpłyną kojąco na Twoje zmysły. Do wyboru wiele zapachów z całej oferty np. Arbuz, czekolada, olejek ajurwedyjski, oleje z oliwek.

Masaż gorącymi kamieniami
55 min - 170 zł
90 min - 240 zł

Masaż gorącymi kamieniami - jest balsamem dla duszy i ciała. Łączy w sobie elementy ciepła i kojącego dotyku. Wykorzystuje filozofię wschodu by harmonizować życiodajną energię. Podczas zabiegu rozgrzane kamienie przekazują swoje ciepło do wnętrza organizmu. Pozytywne efekty widać w całym ciele. Masaż zmniejsza napięcie mięśniowe, poprawia wygląd skóry , łagodzi stres, poprawia ogólną kondycję organizmu.

Zabiegi relaksacyjno-pielęgnacyjne na ciało

Zabieg relaksacyjny na ciało o działaniu intensywnie nawilżającym i ujędrniającym, wykonany na bazie eksluzywnych preparatów o bogatym naturalnym składzie i pięknym aromacie.

Peeling, masaż całego ciała, maska: 110 min - 300 zł
Masaż całego ciała + peeling/maska: 90 min - 260 zł
Gentleman
Masaż ciała: 55 min - 170 zł
Masaż ciała: 90 min - 240 zł
Peeling solny + masaż ciała: 90 min - 260 zł

Gentleman - Intensywnie odprężający i pielęgnujący zabieg relaksacyjny dla mężczyzn o intrygującym męskim aromacie.

Masaż czekoladową świecą
Masaż ciała: 55 min - 170 zł
Masaż ciała: 90 min - 240 zł

Masaż czekoladową świecą - ten zabieg to niezwykła uczta dla zmysłów, relaks, ciepło olejka, głęboka pielęgnacja naturalnymi olejami świecy i delikatny aromat czekolady.

Skontaktuj się z nami, by otrzymać więcej informacji lub umówić się na wizytę