Jestem dyplomowanym magistrem fizjoterapii. W 2011 z wynikiem bardzo dobrym ukończyłam pięcioletnie studia stacjonarne na Akademii Medycznej im. Piastów Śląskich we Wrocławiu.

Podczas nauki byłam członkiem Koła Naukowego Medycyny Fizykalnej i Rehabilitacji. Aktywnie uczestniczyłam w konferencjach naukowo-szkoleniowych we Wrocławiu i Poznaniu. Byłam współorganizatorem II Interdyscyplinarnej Konferencji Naukowo-Szkoleniowej "Majówka Młodej Fizjoterapii". Brałam udział w projektach Fundacji WOŚP i FAR (Fundacja Aktywnej Rehabilitacji).

W swojej działalności zawodowej wykorzystuję wiedzę nabytą podczas studiów oraz kursów nowoczesnych metod specjalnych.

Specjalizuje się w prowadzeniu terapii kręgosłupa łącząc wiedzę zdobytą podczas kursów: Metody MDT MCKenzie, Systemu Spiralnej Stabilizacji Mięśni Kręgosłupa i Elementów Miękkiej Terapii Manualnej. Techniki te w sposób kompleksowy niwelują zespoły bólowe kręgosłupa i zapobiegają ich nawrotom.

Jestem terapeutą metody PNF, którą wykorzystuję w usprawnianiu pacjentów ze schorzeniami z zakresu neurologii i ortopedii. W trakcie terapii ściśle współpracuję z pacjentem, co sprzyja pozytywnej motywacji i szybkiemu osiąganiu celów.

Prowadzę również terapię Kinesiology Taping, którą z powodzeniem stosuję zarówno u sportowców jak i wspomagająco w leczeniu pacjentów w nagłych urazach tkanek miękkich.

Wykonuję także zabiegi: masażu klasycznego, leczniczego, relaksacyjnego, drenażu limfatycznego, oraz wiele innych zabiegów z zakresu odnowy biologicznej.

Oprócz tego jestem instruktorem Nordic Walking. Chętnie propaguję aktywny tryb życia prowadząc grupowe zajęcia na świeżym powietrzu.

Zdobytą wiedzę teoretyczną i praktyczną oraz doświadczenie zawodowe wykorzystuję aby sprawnie i kompleksowo pomagać moim pacjentom powrócić do pełnej sprawności.

Certyfikaty