Jestem wykwalifikowanym fizjoterapeutą, a także trenerem personalnym i doktorantką na AWF we Wrocławiu.

W trakcie studiów magisterskich i doktoranckich brałam dział w licznych konferencjach- między innymi w Majówce Młodej Fizjoterapii (edycja VI i VII) oraz Międzynarodowych Dniach Fizjoterapii (edycja VIII). Jestem współautorem publikacji naukowych publikowanych w prestiżowych czasopismach.

Posiadam certyfikaty ukończenia wielu kursów i warsztatów: terapia FDM, dzięki której jestem w stanie skutecznie uśmierzyć nawet ostre dolegliwości bólowe (jak np. objawy rwy kulszowej, barkowej, objawów łokcia tenisisty, golfisty i innych).

Jestem terapeutą metody PNF, którą wykorzystuję w pracy z osobami z deficytami neurologicznymi.

Zainteresowane prozdrowotnym stylem życia sprawiło, że rozpoczęłam i z sukcesem ukończyłam kurs Trenera Personalnego, trening osób otyłych, trening w dysfunkcjach narządu ruchu, suplementacja i Core stability. Uważam, że kluczem do sukcesu w mojej pracy – zarówno w treningach, jak i w rehabilitacji – jest rozumienie potrzeb moich pacjentów. Wierzę, że przy odpowiedniej motywacji pacjenta i obustronnym zaangażowaniu, jesteśmy w stanie wspólnie osiągnąć wyznaczony cel.

Certyfikaty