Jestem magistrem fizjoterapii, absolwentką Wyższej Szkoły Fizjoterapii we Wrocławiu. Jestem również instruktorem Pilates oraz fizjoterapeutą Triathlon Club Wrocław.

Rehabilitację pacjenta prowadzę w sposób kompleksowy, wykorzystując szeroki wachlarz technik i metod fizjoterapeutycznych. Zawsze staram się znaleźć przyczynę dolegliwości, analizując rodzaj wykonywanej przez pacjenta pracy, podejmowanej aktywności fizycznej oraz obciążeń jakie generuje jego tryb życia. Dążę, nie tylko do wyeliminowania dolegliwości, ale również powrotu pacjenta do pełni formy.

Ważnym dla mnie elementem terapii jest edukacja pacjenta, która pozwoli na pełniejsze zrozumienie genezy problemu oraz samodzielną, świadomą pracę nad zmianą nawyków. Pracę w gabinecie fizjoterapeutycznym uzupełniam prowadząc treningi medyczne, które to w doskonały sposób pomagają mi optymalizować wzorce ruchowe i redukować dysbalans mięśniowy, będące jedną z przyczyn powstałych i nawracających problemów czy kontuzji.

Doskonale rozumiem osoby aktywne fizyczne. Samodzielnie trenuję bieganie, sporty siłowe i pływanie długodystansowe. Pracując ze sportowcami zyskuję ogromne doświadczenie i satysfakcję z osiąganych rezultatów moich działań. Doświadczenie to przekładam na wszystkich pacjentów, którymi opiekuję się w procesie rehabilitacji. Stale poszerzam swoją wiedzę i umiejętności zarówno w zakresie nowoczesnych metod fizjoterapeutycznych, masażu, treningu, odnowy biologicznej oraz szeroko rozumianego zdrowego stylu życia, by móc kompleksowo i holistycznie pomagać wszystkim moim pacjentom

Certyfikaty