Specjalizuję się w rehabilitacji schorzeń ortopedycznych. W swojej pracy wykorzystuję nowoczesne metody fizjoterapii. Szczególnie cenię sobie ortopedyczną terapię manualną Kaltenborna-Evjentha, która skutecznie leczy schorzenia narządu ruchu, jak również problemy związane z tkankami miękkimi. Terapię manualną uzupełniam technikami pracy na powięzi, metodą FM (Fascial Manipulation) oraz terapią punktów spustowych.

Nie wyobrażam sobie dobrze poprowadzonej rehabilitacji bez uzupełnienia jej o medyczny trening terapeutyczny, który pomaga w pełnym przywróceniu utraconej przez pacjenta funkcji i zabezpieczeniu go przed nawrotami problemu. Fuzja wiedzy w zakresie fizjoterapii oraz treningu pozwala mi skutecznie prowadzić rehabilitację zawodowych jak i amatorskich sportowców. Prowadzę opiękę fizjoterapeutyczną nad liczną grupą sportowców z różnych dyscyplin m.in trójbój siłowy, lekkoatletyka, siatkówka, sporty walki, poldance i wiele innych. Jestem także fizjoterapeutą drużyny trójbojowej Podsztanga.pl

Jestem certyfikowanym terapeutą metody PNF, która pozwala w sposób kompleksowy i indywidualny zaplanować oraz przeprowadzić każdy rodzaj leczenia ortopedycznego i neurologicznego. Jako terapeuta metody McKenziego skutecznie eliminuję zespoły bólowe kręgosłupa w pojęciu dyskopatii. Wykorzystuję również metodę Kinesiology Taping, która pomaga w walce z urazami, obrzękami, nienaturalnymi odczuciami, czy też dysfunkcjami mięśni. Znajomość wszystkich wyżej wymienionych metod terapeutycznych oraz ciągłe podnoszenie moich kompetencji pozwoliły mi stać się wszechstronnym oraz doświadczonym fizjoterapeutą, który skutecznie likwiduje problemy pacjentów. Zanim założyłem prywatną działalność zdobywałem doświadczenie w pracy w wielu placówkach medycznych oraz prowadząc leczenie sportowców. Biegle posługuje się językiem angielskim.

Prywatnie sam jestem czynnym sportowcem intensywnie trenującym triathlon stąd też moje zamiłowanie do pracy z osobami aktywnymi fizycznie.

Certyfikaty