Jestem absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu, na której zdobyłem tytuł licencjata i magistra fizjoterapii. W dotychczasowej pracy najliczniejszą grupę moich pacjentów stanowili sportowcy z dyscyplin indywidualnych m. in. pływacy jak i drużynowych sportów boiskowych, pacjenci urazowi oraz bólowi.

Specjalizuję się w traumatologii sportowej i rehabilitacji ortopedycznej. W swojej pracy wykorzystuję warsztat różnych technik fizjoterapeutycznych takich jak terapia manualna Kaltenborna-Evjentha, Manipulacja Powięzi wg Luigiego Stecco. Dzięki tym metodom jestem w stanie precyzyjnie określić i wyeliminować problemy w układzie kostno-stawowym oraz mięśniowo-powięziowym. Dodatkowo jako uzupełnienie terapii wykorzystuję Kinematic Taping, którego celem jest podtrzymanie i przedłużenie efektów uzyskanych w gabinecie.

Oprócz terapii manualnej wykonuję również zabiegi masażu klasycznego, sportowego i relaksacyjnego. Poprzez udział w kursach oraz szkoleniach nieustanie poszerzam zakres swojej wiedzy i umiejętności aby jak najlepiej rozumieć problemy swoich pacjentów i skutecznie nieść im pomoc. Prywatnie jestem entuzjastą wszelkich form aktywności fizycznej na świeżym powietrzu oraz zawodnikiem jeden z wrocławskich drużyn ultimate frisbee przez co problemy dotykające sportowców nie są mi obce.

Certyfikaty