Jestem absolwentką Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach, z tytułem zawodowym magistra. Zajmuję się prowadzeniem terapii dotyczącej zarówno dolegliwości ortopedycznych, neurologicznych, jak i pourazowych narządu ruch czy to w sporcie czy w życiu codziennym.

Jestem terapeutą manualnym według Ortopedycznej Terapii Manualnej Kaltenborna- Evjentha, dzięki temu jestem w stanie pomóc w bólach kręgosłupa, urazach sportowych oraz bólach mięśni i innych tkanek miękkich powodujących dyskomfort życia. W swojej pracy korzystam również z innych metod terapeutycznych, takich jak: PNF, pozwalający na rozwiązywanie między innymi problemów neurologicznych i siłowo-sportowych, MDT McKenzie, Kinesiotaping, FMS, który najchętniej wykorzystuję do pracy przy treningu medycznym, a także Igłoterapia sucha stanowiąca uzupełnienie do walki z bólami mięśni i ograniczeniami ruchu.

Wykonuję również zabiegi masażu leczniczego, klasycznego oraz relaksacyjnego z uwzględnieniem między innymi bańki chińskiej, moksy, świecowania uszu, czy masażu gorącymi kamieniami.

Swoją pracę opieram na indywidualnym podejściu do każdego pacjenta oraz wiedzy zdobytej poprzez liczne kursy, a także doświadczeniu popartym latami pracy w placówkach medycznych. Swoje zainteresowania zawodowe rozwijam ciągle doskonaląc się i uczestnicząc w kursach i szkoleniach, dlatego w skuteczny sposób pomagam pacjentom w zwalczaniu ich dolegliwości bólowych oraz gwarantuję szybki powrót do zdrowia i normalnego funkcjonowania.

Certyfikaty