Trening motoryczny
4 marca 2020
Jak złagodzić ból kręgosłupa lędźwiowiego?
21 marca 2020
Trening motoryczny
4 marca 2020
Jak złagodzić ból kręgosłupa lędźwiowiego?
21 marca 2020

Drodzy Pacjenci,

w odpowiedzi na rekomendacje Krajowej Izby Fizjoterapeutów w sprawie ograniczenia działalności naszej grupy zawodowej w okresie kwarantanny, w trosce o Was oraz o nasz Zespół podjęliśmy decyzję przełożenia wszystkich wizyt zaplanowanych na okres do 25. marca włącznie.

Wierzymy, że nasza decyzja oraz postawa w minimalnym chociaż stopniu przyczynią się do zmniejszenia ryzyka rozprzestrzeniania wirusa w tym pierwszym dynamicznym okresie, przez całkowite ograniczenie kontaktów lub chociażby inspirując innych do zaniechania niepotrzebnego przemieszczania się np. środkami publicznego transportu w celu dotarcia do nas.

Nie pozostawiamy Was jednak bez opieki. Będziemy przyjmować pacjentów w szczególnych przypadkach, którzy będą potrzebować naszej opieki bezzwłocznie.

NASZ TELEFON POZOSTAJE CZYNNY. Umawiamy na wizyty, odpowiadamy na pytania.

Od poniedziałku pozwolimy sobie zadzwonić do tych z Państwa, którzy mają umówione terminy do 25. marca włącznie i przełożyć je na najbliższe możliwe po tym okresie. Ci z Państwa, którzy będą potrzebować naszej pomocy w tym czasie zostaną przyjęci przez dyżurującego fizjoterapeutę.

Warunkiem przyjęcia pozostaje brak objawów jakiejkolwiek infekcji.

Informujemy również, że terminy ważności wszystkich zakupionych u nas bonów podarunkowych i karnetów zostaną przedłużone o okres, w którym będziemy nieczynni.

Zachęcamy do śledzenia naszego profilu na fb i instagramie, gdzie będziemy na bieżąco informować o wszystkich zmianach, ale również będziemy publikować porady i zalecenia fizjoterapeutyczne w różnych schorzeniach i dolegliwościach, tak byście mogli korzystać z tak zwanej samopomocy. ??

Zapraszamy do zapoznania się z kategoriami: rehabilitacja we Wrocławiu, fizjoterapia.

×