Jestem magistrą fizjoterapii, absolwentką Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu oraz Uniwersytetu im. Piastów Śląskich we Wrocławiu.

Pracuję z pacjentami, którzy borykają się z dolegliwościami ze strony układu ruchu. Problemy przeciążeniowe, stan po urazie, a może po prostu nieprzyjemne napięcie mięśni? To sytuacje, w których mogę pomóc. W procesie leczenia wykorzystuję techniki terapii manualnej, techniki powięziowe i neuromobilizacje oraz elementy funkcjonalnego treningu medycznego. Do każdego pacjenta podchodzę indywidualnie, starając się poprzez wnikliwe badanie znaleźć przyczynę problemu oraz jak najefektwniej rozwiązać go w procesie terapeutycznym.

W terapii kładę duży nacisk na edukację. Wierzę, że jeśli ktoś rozumie genezę problemu, może bezpieczniej poczuć się w procesie leczenia samej dolegliwości. Uważam, że współpraca i zaangażowanie w terapii są kluczowe do osiągnięcia najlepszych wyników - praca z ciałem nie kończy się na wizycie, dlatego regularnie zlecam indywidualnie dopasowane ćwiczenia do wykonania poza gabinetem żeby zmaksymalizować efektywność leczenia.

Jestem przekonana, że ciało ma w sobie zasoby do regeneracji, które poprzez odpowiednie techniki można uruchomić, dlatego też nieustannie poszerzam swoje kwalifikacje, nie zamykając się na jedno podejście terapeutyczne.

Pasjonuję się różnorodnymi formami aktywności fizycznej. Wolne chwile spędzam na siłowni realizując ćwiczenia w ramach treningu funkcjonalnego, ciągle odkrywając nowe formy ruchu. Wiem, że regeneracja też jest ważna, dlatego lubię sobie pofolgować dobrym jedzeniem.

Certyfikaty