Jestem magistrem fizjoterapii, absolwentką Uniwersytetu Medycznego im. Feliksa Skubiszewskiego w Lublinie. Specjalizuje się w terapii schorzeń ortopedycznych, w szczególności terapii kręgosłupa oraz w leczeniu dysfunkcji stóp. Posiadam duże doświadczenie w zakresie doboru sprzętu i zaopatrzenia ortopedycznego niezbędnego do prowadzenia skutecznego procesu rehabilitacyjnego.

W pracy z pacjentem kładę szczególny nacisk na rzetelną i precyzyjną diagnostykę, niezbędną do indywidualnej terapii oraz dobór jak najskuteczniejszych metod i procedur w leczeniu zdiagnozowanego przypadku.

Jestem terapeutką Metody McKenziego, która skutecznie sprawdza się w schorzeniach kręgosłupa, jak również certyfikowaną terapeutką koncepcji PNF wykorzystywanej w pracy z pacjentami neurologicznymi i ortopedycznymi. Pracuję również za pomocą terapii manualnej wg Ackermanna.

Wykonuję także zabiegi: masażu klasycznego, leczniczego, relaksacyjnego, bańką chińską, drenażu limfatycznego, oraz wiele innych zabiegów z zakresu odnowy biologicznej.

Aby w skuteczniejszy sposób pomagać pacjentom w walce z ich dolegliwościami stale poszerzam swoją wiedzę, biorąc udział w licznych szkoleniach.

Certyfikaty