Jestem studentką piątego roku, Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu. Traktuję fizjoterapię jako swoją pasję i kierunek, w którym chcę się rozwijać. Szczególnie interesuje się rehabilitacją ortopedyczną.

Oprócz szeroko pojętej kinezyterapii, dobrze czuję się w dziedzinie masażu. Wykonuję zabiegi masażu klasycznego, leczniczego, rytuały relaksacyjne, drenaż limfatyczny, zabiegi z użyciem bańki chińskiej i gorących kamieni. Udział w konferencjach, szkoleniach, licznych praktykach zawodowych oraz czerpanie wiedzy z doświadczenia innych pozwala mi poszerzać mój warsztat praktyczny oraz zwiększać umiejętności interpersonalne.

Jestem osobą odpowiedzialną i dobrze zorganizowaną. Od kilku lat pełnię funkcję starosty roku. Funkcja ta wymaga ode mnie podejmowania licznych dodatkowych działań i obowiązków w ramach funkcjonowania studentów na mojej Uczelni, dlatego dobrze odnajduję się również w roli pracownika recepcji w nowoczesnej placówce jaką jest Centrum RehaFit i z chęcią służę Państwu pomocą w zakresie obsługi klienta.