U mnie, wszystkie drogi prowadzą na siłownię :)

Uprawnienia nabyłam w prestiżowych szkołach - CPF - Creative Profesional Fitness oraz w Athlete Performance oraz na wielu konwencjach w Polsce. Prowadzę zajęcia wzmacniające, HIIT, oraz mentalne, we wrocławskich klubach fitness. Specjalizuję się w treningu funkcjonalnym, który ma za zadanie nie tylko upiększyć, ale również usprawnić. Sprawność w życiu jest dla mnie priorytetem. Chce Wam ją podarować :)

Rzadko zdarza się, że praca jest równocześnie pasją. Ja mam to szczęście! Od dziecka byłam „lekko” uzależniona od aktywności fizycznej - najpierw długo trenowałam pływanie, później zakochałam się w tańcu współczesnym i występowałam na deskach teatru w Niemczech. W 2017 roku byłam finalistką w konkursie The Next Fitness Star, organizowanym przez miesięcznik Woment’s Health i firmę Puma.. To była ciężka, ale też bardzo przyjemna praca nad własną sylwetką.

Jestem osobą otwartą, pozytywnie nastawioną do życia i zdeterminowaną. Naprawdę lubię to co robię :)

W pracy cenię sobie to, że każdy organizm i ciało jest wyjątkowe, dlatego każdy człowiek to nowe wyzwanie, które chętnie podejmuję. Jeżeli masz ochotę poznać mój „fit” świat, zapraszam Cię do współpracy :)