Jestem absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu.

Sport towarzyszył mi już od najmłodszych lat. Próbowałem w swoim życiu kilku dyscyplin, ale bieganie sprawiało mi najwięcej radości. Nauczyło mnie pokory, szacunku i wiary we własne możliwości. Przełożyło się to również na życie prywatne i zawodowe, dlatego na treningu możesz liczyć na moje pełne zaangażowanie i wsparcie. Do każdego podchodzę indywidualnie.

Potrafię słuchać i pomagać innym w pokonywaniu własnych słabości. Żeby robić to dobrze, ciągle poszerzam swoją wiedzę i staram się być zawsze na bieżąco ze współczesnymi doniesieniami naukowymi o kulturze fizycznej. W tym celu ukończyłem również szkolenia z zakresu oceny funkcjonalnej FMS i warsztatów obejmujących ćwiczenia korygujące oraz kurs masażu sportowego. W przyszłości planuję kolejne.

Jestem osobą aktywną fizycznie i staram się pokazywać ludziom jak wiele korzyści mogą osiągnąć poprzez zmianę stylu życia. Specjalizuje się w treningu biegowym, motorycznym i funkcjonalnym. Kwestia zmiany nawyków żywieniowych i suplementacji również nie jest mi obca.

Jeśli chcesz zacząć swoją przygodę ze sportem to zapraszam do współpracy. "Nie czekaj. Pora nigdy nie będzie idealna."