Cześć, mam na imię Marta, jestem trenerem personalnym.

Prowadzę treningi nakierowane na wzmocnienie i ukształtowanie sylwetki, redukcję tkanki tłuszczowej oraz ćwiczenia zorientowane na poprawę zdrowia i dobrego samopoczucia. Są to zajęcia o różnej intensywności: treningi obwodowe, siłowe, funkcjonalne, interwałowe, aerobowe, ale też mentalne - m. in. prowadzone klasyczną metodą Josepha Pilatesa, zdrowy kręgosłup, czy też trening powięziowy z elementami jogi.

Moim celem jest ułożenie treningu tak, żeby był on przyjemny, a nawet stał się czyjąś pasją. Uważam, że oczekiwane efekty przychodzą szybciej, jeśli angażujemy się w ćwiczenia bez przymusu, w zgodzie z samym sobą. Dlatego plan ćwiczeń układam nie tylko na podstawie historii treningowej, stanu zdrowia i celu podopiecznego, ale także jego preferencji i stylu życia. Mam ponad 15-letnie doświadczenie sportowe i ponad 5-letnie w branży fitness. W swoim życiu uprawiałam różne dyscypliny sportowe, stąd też jestem w stanie podejść do każdej osoby indywidualnie. Zajmuję się również tańcem, występuję na różnych scenach – tych większych i bardziej kameralnych, solo i z grupą taneczną.

Ukończyłam Akademię Mistrzostwa Sportowego, a także od lat cyklicznie uczestniczę w warsztatach i szkoleniach poszerzając swoją wiedzę o literaturę specjalistyczną.

Mam za sobą setki konsultacji, tysiące godzin treningów personalnych i zajęć fitness oraz wielu zadowolonych podopiecznych. Do swojej pracy podchodzę z pasją i zaangażowaniem. „Najtrudniejsze jest zdecydowanie się na działanie. Reszta to już tylko kwestia wytrwałości.”