Jestem Trenerem Personalnym, licencjownowaną fizjoterapeutką, trenerem II klasy lekkiej atletyki, specjalistką do spraw żywienia i suplementacji w sporcie.

Poprzez swoją widzę i doświadczenie chciałabym pomóc jak największej ilości osób. Może to być pomoc w podejmowaniu prawidłowych wyborów żywieniowych, pomoc w rehabilitacji, pomoc w zgubieniu czy nabraniu kilogramów. Bardzo ważne jest dla mnie aby każdy z moich podopiecznych czerpał radość z aktywności fizycznej i zdawał sobie sprawę, że regularnie podejmowana pomoże utrzymać zdrowie na lata.

W swojej pracy staram się nie używać słowa dieta, wielu ludziom źle się to kojarzy. Chcę nauczyć moich podopiecznych podejmować właściwe wybory żywieniowe. Każdą osobę traktuję indywidualnie, nie jako maszynę, która zawsze musi działać poprawnie. Staram się każdego zrozumieć, wysłuchać i w miarę swoich możliwości pomóc. Pracuję opierając się na pomiarach centymetrem, badaniach lekarskich, testach sprawnościowych.

Robię to co lubię i moja praca sprawia mi ogromną satysfakcję, zwłaszcza jak widzę, że mogłam komuś pomóc. Dlaczego zostałam trenerem personalnym? Ponieważ ze sportem jestem związana od najmłodszych lat. Próbowałam koszykówki i ju-jitsu. Nie podobało mi się to. Moje serce skradła lekka atletyka i bieg na 100m ppł. Lata treningu nauczyły mnie systematycznej pracy, pokory i cierpliwości.

Chętnie Cię poznam ;)