Fizjoterapeuci podczas wykonywania masażu leczniczego. Doświadczeni masażyści.
Profesjonalny masaż leczniczy
16 kwietnia 2018
wyjątkowa promocja na vouchery podarunkowe na zabieg masażu we wrocławskim centrum RehaFit.
Promocja z okazji Dnia Mamy
20 maja 2018
Pokaż wszystkie

Rehabilitacja domowa

Profesjonalna rehabilitacja domowa. Niezbędny sprzęt i doświadczeni fizjoterapeuci.

Dla kogo REHABILITACJA DOMOWA jest idealnym wyborem?

 dla pacjentów, którzy z różnych względów nie mogą dojeżdżać do naszego Centrum, np. pacjenci po udarach, poważnych urazach czy operacjach, osoby starsze z ograniczoną możliwością lokomocji, osoby przebywające w szpitalu lub domu opieki;

 dla osób, które wolą być rehabilitowane czy masowane w swoim domu lub miejscu pracy i nie chcą tracić czasu na dojazd;

 dla ludzi, którzy chcą zorganizować w wynaczonym miejscu wyjątkowe wydarzenie np. wieczór panieński, spotkanie przyjaciół z atrakcyjnym akcentem masażu czy zabiegu relaksacyjnego;

 dla firm, które chcą zadbać o swoich pracowników i wyróżnić ich zamawiając profesjonalne usługi wykwalifikowanego fizjoterapeuty z doświadczeniem, który może wykonać zarówno masaż biurowy jak i rehabilitację czy instruktaż, edukację dotyczącą właściwej ergonomii pracy kręgosłupa np. przy biurku.

 dla pacjentów neurologicznych (udary, uszkodzenie rdzenia, sm, choroba Parkinsona i inne) ortopedycznych (zerwanie, rekonstrukcje więzadeł np kolanowych, endoproterzy, bolesny bark, złamania, skręcenia, urazy sportowe), kardiologicznych, osób starszych, zabieganych pracusiów, zestresowanych, trenujących, w zasadzie dla każdego, kto woli opcję byśmy to my przyjechali do niego. 

W naszym Centrum za wizyty domowe odpowiedzialna jest nasza zaufana fizjoterapeutka Ania Denkowska. Dojeżdżamy do pacjentów w obrębie Wrocławia. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat wizyt domowych lub naszej fizjoterapeutki do zadań specjalnych – zapraszamy do kontaktu z nami!