Fizjoterapeutka podczas instruktażu postępowania w przypadku bólu kolana po długim siedzeniu.
Kolano kinomana- ból kolan po siedzeniu
21 marca 2020
Konsultacje online u doświadczonych fizjoterapeutów RehaFit.
Konsultacje online z fizjoterapeutą!
24 marca 2020
Pokaż wszystkie

Kwarantanna- tymczasowe zawieszenie działalności

W zgodzie z zaleceniami dotyczącymi kwarantanny, którą wydłużono aktualnie do Świąt wielkanocnych, my również nie pozostajemy obojętni na zalecenia i z ogromnym smutkiem lecz w poczuciu odpowiedzialności przedłużamy okres zamknięcia naszego Centrum.

📞📬Pozostajemy z Wami w kontakcie.

Udostępniamy nasze firmowe adresy e-mail wszystkich fizjoterapeutów i postaramy się na bieżąco na nie odpowiadać:👇👇👇🤜

Marcin Kosowski – m.kosowski@rehafit.org

Malwina Knuth- m.knuth@rehafit.org

Wiktor Deroń- w.deron@rehafit.org

Maria Stachów-Dziura- m.stachow@rehafit.org

Michał Januszkiwiecz- m.januszkiewicz@rehafit.org

Klaudia Bogatko- k.bogatko@rehafit.org

Kuba Ptaszkowski- k.ptaszkowski@rehafit.org

Joanna Kmieć-Nowakowska- j.nowakowska@rehafit.org

Wiktor Kraczko- w.kraczko@rehafit.org

 

Czynny pozostaje również nasz telefon i rejestracja. Umawiamy wizyty, odpowiadamy na pytania, kwalifikujemy do spotkań z dyżurującym fizjoterapeutą nagłe „przypadki”.

Życzymy Zdrowia 🙌🏻❤️
Zespół RehaFit