Kwarantanna - tymczasowe zawieszenie działalności - RehaFit Wrocław
Kolano kinomana – ból kolan po siedzeniu
21 marca 2020
Konsultacje online z fizjoterapeutą – Fizjoterapia online
24 marca 2020

W zgodzie z zaleceniami dotyczącymi kwarantanny, którą wydłużono aktualnie do Świąt wielkanocnych, my również nie pozostajemy obojętni na zalecenia i z ogromnym smutkiem lecz w poczuciu odpowiedzialności przedłużamy okres zamknięcia naszego Centrum.

??Pozostajemy z Wami w kontakcie.

Udostępniamy nasze firmowe adresy e-mail wszystkich fizjoterapeutów i postaramy się na bieżąco na nie odpowiadać:????

Marcin Kosowski – m.kosowski@rehafit.org

Malwina Knuth- m.knuth@rehafit.org

Wiktor Deroń- w.deron@rehafit.org

Maria Stachów-Dziura- m.stachow@rehafit.org

Michał Januszkiwiecz- m.januszkiewicz@rehafit.org

Klaudia Bogatko- k.bogatko@rehafit.org

Kuba Ptaszkowski- k.ptaszkowski@rehafit.org

Joanna Kmieć-Nowakowska- j.nowakowska@rehafit.org

Wiktor Kraczko- w.kraczko@rehafit.org

Czynny pozostaje również nasz telefon i rejestracja. Umawiamy wizyty, odpowiadamy na pytania, kwalifikujemy do spotkań z dyżurującym fizjoterapeutą nagłe „przypadki”.

Życzymy Zdrowia ??❤️
Zespół RehaFit

Zapraszamy do zapoznania się z kategoriami: rehabilitacja we Wrocławiu, fizjoterapia.