Ważny komunikat dla pacjentów i klientów RehaFit - Rehabilitacja Wrocław - Centrum rehabilitacji, masażu, treningu personalnego | RehaFit Wrocław
Ból pięty – zapalenie rozcięgna podeszwowego
21 kwietnia 2020
Mięsień pośladkowy średni a uszkodzenia ACL
26 kwietnia 2020
Ból pięty – zapalenie rozcięgna podeszwowego
21 kwietnia 2020
Mięsień pośladkowy średni a uszkodzenia ACL
26 kwietnia 2020

Drodzy Pacjenci i klienci studia treningu???

W związku z ogłoszonym przez Rząd czteroetapowym programem odmrażania gospodarki i apelem Krajowej Rady Fizjoterapeutów o przyspieszenie powrotu fizjoterapeutów do szerszego zakresu czynności zawodowej informujemy że termin powrotu do pełnego funkcjonowania nie jest jeszcze roztrzygnięty.

Na ten moment mamy prawo przyjmować pacjentów:
?u których doszło do nagłego pogorszenia stanu zdrowia
?pacjentów po urazach
?pacjentów z zaostrzonymi dolegliwościami bólowymi
?pacjentów u których przerwa w rehabilitacji może doprowdzić do znacznego pogorszenia stanu zdrowia

W wyżej wymienionych przypadkach mamy możliwość przeprowadzenia terapii indywidualnej przy zachowaniu odpowiednich środków ostrożności. Wizytę możecie umówić u każdego z naszych fizjoterapeutów.

W naszym centrum zostały wdrożone odpowiednie środki ostrożności między innymi: wizyty umawiane są w taki sposób aby jak najmniejsza ilość pacjentów mijała się w naszej placówce, dezynfekujemy wszystkie istotne powierzchnie oraz elementy wspólnego użytku, przestrzegamy zaleceń co do stosowania maseczek ochronnych, pacjentom udostępniamy środki do dezynfekcji.
Kwalifikacje do przeprowadzenia wizyty poprzedza wstępny wywiad epidemiologiczny. Przyjmujemy pacjentów tylko zdrowych także pod kątem typowych infekcji. Nasz zespół również dba na najwyższym poziomie o własne bezpieczeństwo i zdrowie.

Informujemy także że aktualnie nasi wybrani fizjoterapeuci: Marcin Kosowski, Wiktor Deroń oraz Michał Januszkiewicz z powodzeniem prowadzą konsultacje oraz rehabilitację online. Podczas tych wizyt jesteśmy w stanie wykonać podstawową diagnostykę fizjoterapeutyczna oraz wdrożyć odpowiednie postępowanie oparte na autoterapii i instruktażu ćwiczeń czy też profilaktyki.
Miło jest nam Was poinformować że posiadamy już na swoim koncie sukcesy terapeutyczne i przypadki pierwszych ozdrowień w rehabilitacji online??

Na wizyty konwencjonalne i te online możecie umówić się telefonicznie pod numerem 667112989 lub poprzez portal ZnanyLekarz.

Nasze studio treningu pozostaje wciąż zamknięte. Bardzo za Wami tęsknimy i nie możemy się doczekać kiedy nas odwiedzicie! ?
Nasi trenerzy prowadzą treningi online, oczywiście w odpowiednio niższych cenach do których serdecznie Was zapraszamy.
Możecie trenować z Marzenką, Beatą, Jędrkiem czy też Michałem.?

Ważność wszystkich bonów podarunkowych czy też karnetów do studia treningu zostaje przedłużona o czas, w którym nie możemy w pełni funkcjonować.

Pozdrawiamy Was serdecznie, trzymajcie się zdrowo i bądźcie pełni optymizmu!

Zapraszamy do zapoznania się z kategoriami: rehabilitacja we Wrocławiufizjoterapia.