rozgrzewka
Rozgrzewka pływacka
21 lutego 2023
KOBIDO
Nowość – lifting bez skalpela. Poznaj KOBIDO!
21 marca 2023
rozgrzewka
Rozgrzewka pływacka
21 lutego 2023
KOBIDO
Nowość – lifting bez skalpela. Poznaj KOBIDO!
21 marca 2023
Pokaż wszystkie

Nasze propozycje prezentowe z okazji Dnia Kobiet i Mężczyzn

Z okazji Dnia Kobiet i Dnia Mężczyzn chcemy podziękować Wam za zaufanie i zachęcić do dbania o swoje zdrowie oraz kondycję fizyczną. Dlatego też, przygotowaliśmy dla Was specjalną promocję -20% na szkolenia online z zakresu fizjoterapii dla mężczyzn (lecz nie tylko!):

oraz szkolenia skierowane do wszystkich kobiet oraz kobiet w ciąży i po porodzie, a także kobiet chorujących na endometriozę:

Szkolenia online to doskonała okazja, aby zdobyć wiedzę na temat tego, jak dbać o swoje ciało, unikać kontuzji oraz wzmocnić swoje mięśnie i zwiększyć wytrzymałość organizmu. Nasze szkolenia prowadzone są przez doświadczonych specjalistów w dziedzinie fizjoterapii, dzięki czemu możecie być pewni, że otrzymacie najlepsze i najbardziej profesjonalne wsparcie.

Ale to nie wszystko! Z okazji Dnia Kobiet i Dnia Mężczyzn, przygotowaliśmy dla Was także prezent w postaci voucherów na masaże, zabiegi fizjoterapeutyczne oraz treningi personalne. To idealna okazja, aby zatroszczyć się o swoje ciało i umysł oraz w pełni zrelaksować się po ciężkim dniu pracy.

Nie zwlekajcie i skorzystajcie z naszej specjalnej promocji oraz voucherów! Zadbajcie o swoje zdrowie i kondycję fizyczną już dziś.

×